Аудит та експертиза стану Охорони праці


Аудит та експертиза – охорона праці від А до Я


Якщо Ви не знаєте як розробити документи, які саме документи з охорони праці потрібні вашому підприємству, вам потрібен інженер з охорони праці, хочете провести аудит з охорони праці, вам знадобилася допомога в проходженні перевірки Держпраці або розслідуванні нещасного випадку – ви знайшли те, що шукали.

Компанія «Майстер Коуч» надає повний комплекс послуг з охорони праці для підприємств України.

Компанія «Майстер Коуч» – експерти з багаторічним успішним досвідом в сфері охорони праці.

Повний перелік наших послуг з охорони праці, описом та вартістю послуг можна знайти у відповідних розділах нашого сайту.

1. Аудит стану Охорони праці на підприємстві

Компанія «Майстер Коуч» здійснює аудит стану охорони праці компаній.

Компанія «Майстер Коуч» допомагає бізнесу оптимізувати витрати за рахунок оптимізації процесів, пропонуючи доступні та ефективні рішення щодо побудови ефективної системи управління охороною праці на підприємстві та адаптації її до існуючих бізнес-процесів.

Адаптація системи управління охороною праці на підприємстві та виконання заходів по досягненню встановлених нормативів, підвищення існуючого рівня охорони праці та попередження виробничого травматизму сприяє підвищенню конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості підприємства.

Аудит з охорони праці включає аналіз діючих на підприємстві документів і процедур з охорони праці на відповідність вимогам законодавства, а саме оцінку наявних на підприємстві документів з охорони праці – положень, наказів, порядків, програм, дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, проходження персоналом навчання з охорони праці та спеціального навчання, медичних оглядів, атестації робочих місць тощо. Також, оцінку безпеки та технічного стану обладнання, машин, механізмів, території, а саме його відповідність вимогам норм законодавства з охорони праці: наявність і актуальність оглядів, опосвідчень тощо.

За результатами аудиту з охорони праці складається звіт із зазначенням виявлених недоліків та рекомендацій щодо впровадження системи охорони праці на підприємстві та її адаптації.

Вартість послуги від 15000 грн.
2. Аутсорсинг

Організація служби охорони праці з «О», розробка та впровадження нормативно-правових актів з питань охорони праці. Виконання всіх функцій служби охорони праці.

Аутсорсинг – це передача функцій відділу охорони праці або штатного спеціаліста підприємства сторонній організації. При наданні послуг аутсорсингу з охорони праці, компанія «Майстер Коуч» бере на себе повну відповідальність за виконання всіх функцій служби охорони праці відповідно норм чинного законодавства.

Фахівці Компанії «Майстер Коуч» мають практичні та методичні навички у створенні та управлінні ефективною системою охорони праці, яка направлена на зменшення ризику виникнення виробничого травматизму, досвід отримання документів дозвільного характеру (розробка необхідної документації, супровід, підготовка підприємства до проведення експертизи для подальшого отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки, експлуатацію обладнання організації та проведенні навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки, атестації робочих місць, медичних оглядів, також участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві, захист інтересів роботодавця в контролюючих органах, що стосується питань охорони праці.

Ми гарантуємо:

 • розробку необхідної документації з охорони праці відповідно до вимог чинного законодавства України (положення, накази, інструкції та інше);
 • впровадження ефективної системи управління охороною праці  на підприємстві та адаптація її до існуючих бізнес-процесів;
 • проведення тренінгів для керівного складу компанії по застосовуванню розробленої документації у практичній роботі;
 • організацію необхідного навчання персоналу;
 • розробку та контроль за виконанням необхідних заходів з охорони праці,
 • абонентське обслуговування підприємства протягом дії договору, ведення необхідної документації;
 • представництво в контролюючих органах під час проведення перевірок, отримання документів дозвільного характеру.

Делегуючи функції служби охорони праці Ви отримуєте послуги високої якості від фахівців вищої кваліфікації 

Вартість послуги від 10000 грн.

3. Консалтинг з Охорони праці

Компанія «Майстер Коуч» пропонує широкий спектр послуг з охорони праці для підприємств. Послуги з охорони праці допоможуть вашій компанії приймати оптимальні рішення для створення ефективної моделі ключових бізнес-процесів з охорони праці на підприємстві. Допомога наших фахівців дозволить вам організувати роботу за принципом не «як є», а «як треба», відповідно до вимог чинного Законодавства України. Наша діяльність ліцензована, а якість послуг підтверджується багаторічною історією ефективної роботи підприємства.

Ми надаємо такі послуги організаціям та підприємствам:

 • Атестація робочих місць за умовами праці.
 • Аудит з охорони праці.
 • Розробка інструкцій, наказів, положень на іншої нормативної документації з охорони праці.
 • Консультування з питань отримання дозволів та експертних висновків.

Заявка на навчання